oceny uczniow

galerie zdjęć szkoły

Struktura szkoły

PEDAGOG SZKOLNY

 

* na spotkanie z pedagogiem, ze względów organizacyjnych, prosimy wcześniej umówić się telefonicznie – 883 68 58 58

***szkoła współpracuje z logopedą , p. Joanna Maliszewska , tel. 508-179-309

BIBLIOTEKA oraz CZYTELNIA

Godziny otwarcia:

poniedziałek -   8:55 - 15:30

wtorek -            10:50  - 12:50            

środa -              8:55 - 12:55          

czwartek -        8:55- 14:35 

piątek -             10:50- 15:30 

Zajęcia na basenie

 

PONIEDZIAŁEK:

                       Godz. 14 30  -  15 15          

                        Godz. 15 15 – 16 00   d

                       Godz.1600  –  1645    

ŚRODA:

                       Godz. 14 30  -  15 15   

                       Godz. 15 15 – 16 00   

PIĄTEK:

                       Godz. 14 30  -  15 15    

                       Godz. 15 15 – 16 00 

Wyjazd ze szkoły:

poniedziałek, środa, piątek 

godz. 14:00

godz. 14:45

godz. 15:30 

 

                                                                       

Odbiór dzieci przez rodziców ( opiekunów ) bezpośrednio z basenu (proszę pamiętać
o zabraniu klapek, aby można było wejść na teren basenu).

Adres :  Liceum  nr XVI ul. Dunikowskiego 1 – Pomorzany

 

Na basen należy zabrać: strój kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik, mydło, suszarkę do włosów.

W każdy poniedziałek, środę oraz piątek rano proszę potwierdzić, że dziecko jedzie na basen.

 

 

Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne:

KARATE
- prowadzi pan Ryszard Kulikowski,

tel. 693 728 449

PONIEDZIAŁEK

  • 13:55-14:35 - grupa 5- latki, KL. "0" 

         WTOREK

  • 8:00-8:55 – Karate kl. 2
  • 15.35 – 16.20 – Karate kl. 4-8

CZWARTEK

  • 13:55-14:35 – Karate kl. 2
  • 14:45-15:35- Karate KL. 3
  • 15:45-16:20 -Karate kl. 6-7

 

PAIĄTEK

  • 13.50 – 14.35 – Karate kl. 1
  • 14.45 – 15.30 – Karate kl. 4-5

NAUKA TAŃCA
- prowadzi pan Marcel Miczałowski,

tel. 503 132 447,

CZAWRTEK

  • 13:50 - 14:35 5-latki, kl. "0", I 

ŚRODA

  • 13:50- 14:35 - kl. 2 i 3

PIĄTEK 

  • 14:45-15:35- kl. 2 i 3 

 NAUKA GRY NA PIANINIE

- prowadzi pani Joanna Bona Glogowska,

tel. 514 778 216

- prowadzi pani Monika Jakubcewicz

tel. 601787107
                 Terminy są ustalane indywidualnie.

 EFEKT – zajęcia technik pamięciowych

- prowadzi pani Iwona Gątkiewicz,

zapraszam w środy godz. 15:35 - 17:00

tel. 601 760 201

 ROBOTYKA

PPONIEDZIAŁEK:

  • 15:35- 16:45 - 5-latki, kl. "0", kl. I,

ŚRODA: 

  • 14:45-15:30 - kl. 2-3
  • 15:00- 15:45 kl.4-6 

- prowadzi p. Tomasz Walczak, tel:  508-190-220