oceny uczniow

galerie zdjęć szkoły

Zapraszamy na spotkania w wychowawcami klas

Klasa 0a

15.04.2019 r., godz.15.30                           ZEBRANIE

wych. p. J.Piwudzka

( w sali kl. 0a ) budynek P-N

Klasa 0b

17.04.2019 r., godz.15.30                           ZEBRANIE

wych. p. M.Hojka

( w sali kl. 0b ) budynek P-N

Klasa Ia

16.04.2019 r., godz.15.45                           ZEBRANIE

wych. p. D.Janicka

( w sali kl. Ia ) budynek kl.I-II

Klasa Ib

1-4.04.2019 r.,                                            INDYWIDUALNE

wych. p. D.Grzybek

wg organizacji wychowawcy budynek kl.I-II

Klasa Ic

9.04.2019 r., godz.16.00-17.00                                       INDYWIDUALNE

11.04.2019 r., godz.14.00-17.00                                     INDYWIDUALNE

wych. p. R.Neumann

wg organizacji wychowawcy budynek kl.I-II

Klasa IIa

10-12.04.2019r.,                                         INDYWIDUALNE

wych. p. A.Łaźniak

wg organizacji wychowawcy budynek kl.I-II

Klasa IIb

8-9.04.2019r.,                                             INDYWIDUALNE

wych. p. M.Bachanowicz

wg organizacji wychowawcy budynek kl.I-II

Klasa III

8-12.04.2019r.,                                           INDYWIDUALNE

wych. p. B.Birnbach

wg organizacji wychowawcy

Klasa III

11.04.2019 r., godz.16.00                           ZEBRANIE

wych. p. E.Żochowska

( w sali kl.3 )  budynek P-N

Klasa IV

9.04.2019 r., godz.15.45                             ZEBRANIE

wych. p. B.Rdzanek

( w sali kl.4 )  budynek P-N

Klasa IVa

16.04.2019 r., godz.15.45 -16.45                INDYWIDUALNE

wych. p. B.Kretowicz

( w sali kl.4a )

Klasa IVb

16.04.2019 r., godz.15.45 -16.20                INDYWIDUALNE

wych. p. B.Buko

( w sali kl.6b )                     

Klasa V

11.04.2019 r., godz.15.45                           ZEBRANIE

wych. p. U.Banaszak

( w sali kl.5 )  budynek P-N

Klasa Va

16.04.2019 r., godz.16.20 -17.00                INDYWIDUALNE

wych. p. I.Gątkiewicz

( w sali kl.5a )

Klasa Vb

17.04.2019r., godz.15.45 -16.45                INDYWIDUALNE          

wych. p. J.Siadak

( w sali kl.5b )

Klasa Vc

12.04.2019 r., godz.15.45 -16.30                INDYWIDUALNE

wych. p. A.Styś

( w sali kl.5c )

Klasa VIa

11.04.2019 r., godz.15.45 -16.45                INDYWIDUALNE

wych. p. M.Rezler

( w sali kl.6b )

Klasa VIb

10.04.2019 r., godz.16.20 -17.10                INDYWIDUALNE

wych. p. I.Gątkiewicz

( w sali kl.6b )

Klasa VII

10.04.2019 r., godz. 15.45                          ZEBRANIE

wych. p. R.Kulikowski

( w sali kl.7 )

Klasa VIII

10.04.2019 r., godz.15.45 -16.45                KONSULTACJE

wych. p. I.Kolmer

( w sekretariacie )

Klasa VIII

9.04.2019 r., godz.15.45                             ZEBRANIE

wych. p. U.Banaszak

( w sali kl.8 )  budynek P-N