dzień tygodnia i godz. dyżuru nauczyciela | PRZEDMIOT
| KLASY w których uczy dany n-l | NAUCZYCIEL | sala w której odbędą się konsultacje |
09.03.2020 poniedziałek godz.14.45-15.30 | j.angielski | II - III | J.Rokicka | sekretariat (biały budynek) |
poniedziałek godz.15.00-16.00 | j.angielski | 5-lat. - I | K.Maruszczak | sala kl. 0a (żółty budynek) |
poniedziałek godz.15.00-16.00 | fizyka | VII - VIII | M.Domżalska | sala kl. 6c (czerwony budynek) |
poniedziałek godz.15.35-16.20 | j.niemiecki j.niemiecki konwers. | III a,b,Vb,VIb,VII-VIII VI a,c | B.Buko | sala kl. 5a (czerwony budynek) |
poniedziałek godz.15.35-16.20 | j.polski | IV, VIa, VIIb, VIII | I.Gątkiewicz | sala kl. 6a (czerwony budynek) |
poniedziałek godz.15.35-16.20 | religia technika | 0 IV - VI | K.Jurkiewicz | sala kl. 7a (czerwony budynek) |
poniedziałek godz.15.35-16.20 | w-f | 0-II, VII | M.Pacułkiewicz | sala kl.. 6c (czerwony budynek) |
poniedziałek godz.16.20-17.00 | informatyka | 0-III | R.Łapcionek | sekretariat (biały budynek) |
10.03.2020 wtorek godz.13.50-15.00 | religia | I - III | W.Kruczek | sekretariat (biały budynek) |
wtorek godz.15.00-15.40 | muzyka | IV - VII | M.Jakubcewicz | sala 0 (czerwony budynek) |
wtorek godz.16.20-17.00 | historia WOS j.niemiecki j.niemiecki konwers. | IV – V VIII Vc IV, Va, Vb | B.Rdzanek | sala kl.5a (czerwony budynek) |
wtorek godz.16.25-17.00 | j.polski j.angielski j.angielski konwers. | Va, Vb IV Vc | D.Olszewska | sala kl.6b (czerwony budynek) |
wtorek godz.16.20-17.00 | informatyka | IV-VIII | T.Walczak | sala kl.5a (czerwony budynek) |
11.03.2020 środa godz.14.45-15.40 | geografia | V, VIIa | J.Bielas | sala 0 (czerwony budynek) |
środa godz.15.35-16.35 | geografia | VI,VIIb,VIII | D.Laskowska | u pedagoga (czerwony budynek) |
środa godz.15.45-16.35 | przyroda | IV | M.Hojka | sala kl.5b (czerwony budynek) |
środa godz.15.45-16.35 | w-f | IIIa,b, IV, VI, VIII | R.Kulikowski | sala kl.6a (czerwony budynek) |
wtorek | matematyka | V | M.Poniatowska | sala kl. 0 (czerwony budynek) |
środa godz.16.20-17.00 | j.angielski
| VII - VIII | M.Lipińska | sala kl.5a (czerwony budynek) |
środa godz.16.20-17.00 | chemia | VII - VIII | E.Gruszczyńska | sala kl.6b (czerwony budynek) |
12.03.2020 czwartek godz.9.40-10.30 | religia | IV - VIII | A.Parchucik | sala 0 (czerwony budynek) |
czwartek godz.15.35-16.20 | biologia | V - VIII | U.Banaszak | u pedagoga (czerwony budynek) |
czwartek godz.15.40-16.40 | historia | VI - VIII | M.Gabryelska | sala kl. 6a (czerwony budynek) |
czwartek godz.15.40-16.40 | j.polski | Vc, VI b,c, VIIa | J.Siadak | sala kl.7b (czerwony budynek) |
czwartek godz.15.35-16.35 | j.niemiecki j.niemiecki konwers. | IV, Va, VIa, VIc VIb, VII, VIII | M.Rezler | sala kl.5a (czerwony budynek) |
13.03.2020 piątek godz.14.45-15.30 | EDB | VIII | J.Piwudzka | u pedagoga (czerwony budynek) |
piątek godz.15.35-16.35 | matematyka | IV, VI-VIII | A.Styś | sala kl.5b (czerwony budynek)
|
piątek godz.15.35-16.15 | j.angielski j.angielski konewrs. | V-VI IV | A.Czechowicz | sala kl.5c (czerwony budynek) |
piątek godz.15.40-16.20 | plastyka | IV - VII | B.Wilewska | sala kl.6a (czerwony budynek) |
piątek | j.angielski konwers. | V a, b, VI – VIII
| A.Pich | sala kl. 5b (czerwony budynek) |
piątek godz.16.25-17.10 | j.niemiecki j.niemiecki konwers. | 5-latki – II Vc | I.Sarosiek-Dobosz | sala kl. 6c (czerwony budynek) |
piątek godz.16.20-17.00 | w-f | V | R.Skok | sala kl.8 (czerwony budynek) |