oceny uczniow

galerie zdjęć szkoły

Zapraszamy na konsultacje

marzec - TERMINY  KONSULTACJI  Z  NAUCZYCIELAMI w Szk. Pol.-Am.

PA – Szkoła Polsko-Amerykańska

PN – Szkoła Polsko-Niemiecka

dzień tygodnia

i godz. dyżuru nauczyciela

PRZEDMIOT

 

KLASY

w których uczy dany  n-l

NAUCZYCIEL

budynek w którym odbędą się konsultacje

poniedziałek 11.03

godz.8.55-9.40

matematyka

IV-PA

J.Szukalska

szk.pol.-am. (biblioteka)

poniedziałek

godz.13.50-14.35

fizyka

VII,VIII-PA,PN

M.Domżalska

szk.pol.-niem.

(sekretariat…)

poniedziałek

godz.14.45-15.30

edukacja dla bezpieczeństwa

VIII-PA,PN

J.Piwudzka

szk.pol.-niem.

(sala kl.0a)

poniedziałek

godz.15.35-16.20

chemia

VII,VIII-PA,PN

J.Fik

szk.pol.niem.

(sala kl.5)

poniedziałek godz.15.35-16.20

matematyka

 

IV-VIII-PN

VII,VIII-PA                              

M.Świłpa

Szk.Pol.-Niem. (sala kl.0b)

poniedziałek godz.15.35-16.20

geografia

V,VII,VIII-PA,PN

 

D.Laskowska

szk.pol.-am. (sala kl.4a)

poniedziałek

godz.15.40-16.20

w-f

 

0-PN

I-VIII-PA

M.Łuczak

szk.pol.-am. (sala kl.5a)

poniedziałek

godz.16.00-17.00

j.polski

Va,VIb,VII,VIII-PA

I.Gątkiewicz

szk.pol.-am. (sala kl.5a)

wtorek 12.03

godz.14.45-16.00

j.angielski

 

I-II-PA

J.Rokicka

biały budynek

(sala kl.1b)

wtorek

godz.15.35-16.20

j.niemiecki

VIII- PN

 IV,Vb,VI,VII,VIII-PA

B.Buko

szk.pol.-am. (sala kl.4a)

wtorek

godz.15.35-16.20

przyroda

IV-PA,PN

M.Hojka

szk.pol.-am. (sala kl.5a)

 

    

wtorek

godz.15.35-16.20

technika

IV,V-PA,PN

K.Jurkiewicz

szk.pol.-am. (sala kl.5c)

wtorek

godz.15.35-16.20

WOS                

 

VIII-PA,PN

 

B.Rdzanek

Szk.Pol.-Niem. (sala kl.5)

środa 13.03

godz.8.00-8.45

muzyka

IV-VII-PA,PN

J.Szwajczuk

szk.pol.-niem. (sekretariat…)

godz.8.00-8.45

biologia                     

V-VIII-PA,PN

U.Banaszak

szk.pol.-am.

(u pedagoga)

środa

godz.15.35-16.45

w-f

II-VIII-PA

R.Kulikowski

szk.pol.-am. (biblioteka)

środa

godz.15.45-16.45

j.polski                         

V-VIII-PN

Vb,c,VIa-PA

J.Siadak

szk.pol.-am. (sala kl.5b)

środa

godz.16.20-17.00

j.angielski-konwersacje

VII,VIII-pa

M.Lipińska

szk.pol.-am. (sala kl.5a)

czwartek 14.03

godz.8.00-8.45

religia  

III,V-VIII-PA

A.Parchucik

szk.pol.-am. (sala kl.5b)

czwartek

godz.14.45-15.30

religia                               

0-PN

II,IV-pa                                      

W.Kruczek

biały budynek

(sekretariat)

piątek

godz.15.00-16.00

historia                 

IV-VIII-PA

M.Gabryelska

szk.pol.-am.

(pedagog)

czwartek

godz.15.40-16.20

j.polski 

j.ang.konwers.                       

IV-PN,PA

IV-PA

D.Olszewska

szk.pol.-am. (sala kl.6b)

 

 

 

 

 

czwartek

godz.15.50-16.00

j.niemiecki                 

IVa,V-VIII-PA

VIII-PN

M.Rezler

szk.pol.-niem

(sala kl.0b)

piątek 14.03

godz.14.45-15.30

j.angielski

V-VIII-PN

III-VI-PA

B.Kretowicz

szk.pol.-am. (sala kl.5a)

piątek

godz.15.40-16.20

plastyka

IV-VII-PA

B.Wilewska

szk.pol.-am. (sala kl.6b)

piątek

godz.15.35-16.45

j.niemiecki

I-III,IVa,b - PA

III -IV -PN

I.Sarosiek-Dobosz

biały budynek

(sekretariat)

piątek

godz.15.30-16.15

matematyka

V-VI-PA

A.Styś

szk.pol.-am. (sala kl.6c)

 

 

 

 

 

w późniejszym terminie

j.angielski

 

V-VIII-PA

M.Janowiak